Armutlu Tatil Köyü

Armutlu Tatil Köyünde her mevsimde muhteşem görüntülere sahip olan doğal yapısıyla her an ilgi çekici bir nokta olsa da, özellikle 4 Mevsim kendine has doğanın görüntüsüyle deniz manzarası bambaşka bir güzelliğe kavuşuyor.

Satın Almayı veya Kiralamayı düşünmüş Olduğunuz Bir Tarih varsa Siz Bize Söyleyin Bizde Seçenekleri Size Sunalım Tüm Tarih m2 Manzara Açısından En İdeal Dairede Tatilin Keyfini Çıkarmak Size Kalsın

Kiralamış olduğunuz dairenin

Enerjisini, doğasını ve Deniz manzarasını karşınıza aldığınız her gün büyüleneceğinizden kuşkumuz yok. 

Portföyümüzdeki Dönemlerin ve Dairelerin çoğu farklı açılardan enfes Armutlu Tatil Köyü manzaralarını görmektedir.

armutlu tatil köyü plaj

Armutlu kaplıcaları olarak günümüze Kadar gelen kaplıca sularının varlığını sonuna kadar iliklerinde hissedeceksiniz.

Üstelik bunun için özel olarak havuzlara hamama gitmenize gerek yok. Dairenizin içerisinde 24 saat girebilirsiniz.

Armutlu Tatil Köyü

Şifa kaynağı olan termal suları odanıza kadar ulaştıran Armutlu Tatil Köyü kaplıcalar bakımından en zengin illerimizden olan Yalova Armutluda hizmet vermektedir. Aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet-sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları,

basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4x4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.

Ayrıca tesiste; alışveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.

Neden mi Biz?

Armutlu Tatil Köyünde Devremülk fiyatları sezondan sezona farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle, en uygun Armutlu Tatil Köyü devremülkleri için erken rezervasyon olanaklarını ve fırsatları bizi araya edebilir, ailenizle veya arkadaş grubunuzla keyifli bir tatil yapabilirsiniz.